ATATÜRK KÖŞESİ
Bugüne dek elde ettiğimiz başarı, ancak gelişme ve uygarlığa bir yol açmıştır. Bize ve bizden sonra gelenlere düşen görev, bu yol üzerinde tereddütsüz ilerlemektir."
Mustafa Kemal ATATÜRK
 

PROJESİNİ ASRIN GRUP ŞİRKETİNİN ÜSTLENDİĞİ 

Dairelerimizin giriş kapısı çelik kasa kaplama cilalı, çift emniyet kilitli dürbünlü ,iç kapıları ise amerikan panel kapı buzlu cam ve desenlidir.dairenin pencere ve balkon kapıları PVC doğrama ve çift cam (ısıcam)olacaktır.

SALON ve ODALAR:Yerler laminat parke ,duvarlar çepeçevre saten ve su bazlı boya,alçıdan kartonpiyer ve avize göbeği yapılacaktır.2 adet topraklı priz ,1 adet telefon ,1 adet tv prizi olacaktır.salondan balkona çıkış kapıları sürgülü pvc doğrama olucaktır.

HOL-ANTRE:Yerler 1. sınıf yer seramiği,duvarlar su bazlı  saten yine alçıdan kartonpiyer avize göbeği yapılacaktır.

MUTFAK:zemin  laminat parke ,banko yekpare mermer olacaktır,krom evye konulup mutfak dolapları hazır mutfak şeklinde olup banko arası 1.sınıf mermerit,kalan duvarlar saten boya olacaktır.

BANYO:Duvarlar tavana kadar 1. sınıf duvar seramiği,tabanlar 1.sınıf yer seramiği, hilton banyo yapılıp ,üzerinde aynası ve tavanı asma tavan olacaktır.

BALKONLAR:Zemini  1. sınıf yer seramiği yapılıp süpürgelikler de aynı seramikten yapılıp,duvarlar silikon esaslı vb. dış çephe boyalı olacaktır.1 ad.musluk 1 ad.topraklı priz konulacaktır.

Depreme dayanıklılığı sağlam zemini ile 1. sınıf kaliteli malzemesiyle şuan su basman aşamasında olan dairelerimizi satışa sunucağız .Pazarlık payı vardır.

YENİ PROJELERİMİZ